ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

Возила на лагер

1 совпаѓања
Сортирај по:
  • Намена: Бизнис возило
  • Цена: 9 000 € - 35 000 €
4
Citroën BERLINGO BUSINESS N1 XL Feel BlueHDi 100 E6.2
Тип
Комби лимузина 5 врати
Гориво
Дизел
Пренос
5-степен мануелен
ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ